ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי ריפודי רכב

ריפודים מכסים סוגים רבים של רהיטים בבית: כיסאות עור (או דמוי עור), ספות, כריות ועוד. ריפודים משמשים גם לכיסוי מושבי לרכב. הריפוד מהווה קו הגנה לרהיט, הוא סופג את הזיעה, החול ושאר הלכלוכים. למי שיש ילדים קטנים כבר מכיר את התופעה, הילדים כל הזמן מלכלכים. הזנחה של הריפודים עלול לגרום להצטברות של לכלוך וחיידקים, דבר שיוצר אוירה לא נעימה וכן מסוכן לבריאות המשפחה.

ניקוי ריפודים פרטי

היתרון הגדול של ניקוי פרטי זה החיסכון בעלויות. החיסרון יכול לבוא לידי ביטוי לא רק בניקוי לא יסודי, אלא גם בכך שניקוי לא מקצועי עלול אף לפגום בריפוד (ובחלק מהמקרים אף ברהיט שהריפוד עוטף), כך למשל שימוש בחומרי ניקוי חריפים עלול לגרום לדהיית הצבע. כמו כן, ישנם מקרים שבהם שימוש בחומרי ניקוי מסוימים עלול לגרום לכוויה בידיים ו/או בעיניים.

סוגי בדים של שטיחיםניקוי ריפודים מקצועי

ניקוי מקצועי לא רק שפוטר את הלקוח מכל החשש לפגיעה בריפוד, אלא גם הלקוח מסיר מעל לבו את הדאגה בדבר שימוש לא מושכל שעלול להזיק לבריאות. עלות הניקוי נקבעת לפי סוג החומר שממנו עשוי הריפוד, הגדול והכמות של הריפודים שיש לנקות. הניקוי מתבצע בהרבה מקרים על ידי החדרת חומר הניקוי (יש מספר דרכים להחדרת החומר), ולאחר מכן שטיפת הריפוד.

ניקוי ריפודים לרכב

ריפוד לרכב עולה במקרים רבים יותר ממאה שקלים, לכן החלפת ריפוד דורשת השקעה כספית לא מעוטה, מעבר לכך שנדרשת השקעת זמן בכדי לאתר ריפוד שיתאים למבנה הרכב. גם צריך לקחת בחשבון שמי שבקיא בניקוי ריפודים לאו דווקא בקיא ספציפית בתחום של ניקוי ריפודי עור. נתונים אלו מעלים את הצורך לשכור שירותים מקצועיים לניקוי ריפודים.

מידע נוסף על ניקוי ריפודים

התקשרו עכשיו