ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי ספות

אביב המנקה – ניקוי ספות, שטיחים וריפודים. חברתנו מתמחה בשחזור ריפודים לספות, כיסאות ומושבי רכב. כמו כן ניקוי שטיחים מכל סוג. ניקוי ספות עם ציוד החדיש והמתקדם מכל החברות בארץ.

 

ניקוי ספות  -ניקוי מקצועי לריפודי ספה

 

ניקוי ריפודי ספותניקוי ספות אצל המקצוענים. אביב המנקה מתמחים בניקוי ריפודי ספה, בניקוי ריפודים יסודי וניקוי שטיחים מכל הסוגים, וכן בייבוש הצפות ושחזור ריפודים ושטיחים. אז תזכרו: ניקוי לריפוד בספה עושים אצל אביב המנקה.
חזרה לעמוד הבית ליחצו כאן

לדף ניקוי ריפודים

 

ניקוי ריפודי ספות

כל ספה סופגת לכלוך עם הזמן, והדבר אמור אפילו במשפחות ללא ילדים. הימנעות מניקוי תדיר של הספות יאיץ את תהליך הבלאי שלהם ויגרום לספות להיהפך למקור לריח רע וכר פורה לחיידקים ואלרגנים. מעניין לדעת שלעתים הספה שלנו בבית יכולה להכיל בתוכה פי מאה יותר בקטריות מאשר קיימים באוויר הפתוח.

 

ניקוי ספות עורבין השיטות לניקוי ביתי ניתן למצוא: שואב אבק, שימוש בספריי ייעודי לניקוי ספות, כיבוס הריפוד במכונת כביסה וניקוי ידני על ידי שימוש במים וסבון (מומלץ שכמות המים תהיה גבוהה מכמות הסבון). אך על מנת לשמור על איכות הספות מומלץ לפחות פעם בשנה לשכור ניקוי ספות מקצועי, וזאת בכדי לנקות ביסודיות גבוהה לכלוך סרבני שקשה להוציא על ידי ניקוי ביתי פשוט. יתרון נוסף של ניקוי מקצועי זה התאמת חומרי הניקוי ביחס לסוג הספה ולמצבה ושימוש בחומרי ניקוי מתאימים לאריג הספה.

 

 

ניקוי ספות מבד אימפלה

בד האימפלה  הינו בד סינטטי המתאים לשימוש בריפוד של ספות.  הבד נותן תחושה נעימה בזמן ישיבה.

לבד האימפלה (הקרוי גם בד מג'יק) עמידות גבוהה לשחיקה, יציבות צבע ועל ידי תחזוקה נכונה –  הוא עמיד פני פגעי הזמן ובאופן יחסי –גם בפני פגעים מעשי ידי אדם, מפני שהוא עובר טבילה בטפלון –הדוחה את הכתמים.

במידה ויש כתם מעשה ידי אדם, הניקוי חייב להתבצע במהרה לפני שהכתם יחדות את מעטפת הטפלון ויפגע ברקמה הפנימית של הספה.

כאשר מזמינים ניקוי ספות של חברת ניקוי מקצועי, חשוב מאוד לעשות זאת קרוב למועד היווצרות הכתם על הספה. ניקוי  של הספות חייב להתרחש בזמן  ובדיוק לפי הוראות היצרן.

 

אודות ניקוי ריפודי ספה מבד אימפלה

לפרטים על עלויות הניקוי אצלנו

הדגמה: כיצד מנקים ספה לבנה בחזרה לצבע המקורי.

התקשרו עכשיו