ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי ריפודי ספה העשויים בד אימפלה

בד אימפלה, המכונה פעמים רבות גם בד מג'יק, הינו בד ריפוד סינטטי איכותי ומבוקש, בעל מגע נעים המזכיר זמש. הבד המתקדם נחשב עמיד בפני שחיקה, דהייה וכתמים קשים כמו כתמי קפה, יין, צבע ודיו, וזאת בזכות הוספת טפלון בעת ייצורו. יחד עם זאת, לאורך השנים נשחקת הגנת הטפלון של ריפודים אלו, ואף הם חשופים לכתמים ושחיקה הגורמים להם לאבד את חינם ויופיים. במקרים אלו מומלץ להיעזר באנשי מקצוע על מנת לנקות את הספות באופן אחיד, יעיל ומוצלח.

ניקוי מידי של ריפוד אימפלה

למרות ודווקא בשל היותם של בדי אימפלה דוחי כתמים, במידה שכתם אכן חדר אליהם הליך הסרתו יהיה יותר מורכב ומסובך. לכן, ברגע שנוצר כתם כלשהו יש למהר ולנקותו. את הניקוי יש לבצע בעדינות עם מטלית סופגת, ומבלי לשפשף את בד הריפוד, מאחר שפעולה זו תגרום לכתם לחדור עמוק יותר פנימה. כמו כן, את השימוש בחומרי הניקוי חשוב לעשות בהתאם להוראות היצרן. במידה שהניקוי העצמאי לא עזר יש להזמין שירותי ניקוי ריפודים מקצועיים.

הליך ניקוי בדי ריפוד אימפלה

חשוב לדעת כי ניקוי של בדי ריפוד מסוג אימפלה הינו מורכב וממושך יותר, בהשוואה לפעולות הניקוי של ריפודי בדים אחרים. הסיבה לכך נעוצה בהרכב הבד שכאמור דוחה כתמים, אך בו זמנית גם דוחה חומרי ופעולות ניקוי רגילות. על כן, יש לבצע את הליך הניקוי של בדי אימפלה מספר פעמים, כשבכל פעם מוסרת שכבת הגנת הטפלון ועוד שכבת לכלכוך, עד לקבלת ריפוד נקי ומחודש. עוד יש לציין כי מדובר בהליך ארוך במיוחד בפעם הראשונה שמנקים את הבדים, אך לאחר שהוסרה שכבת הטפלון פעולות הניקוי הבאות תהינה מעט פשוטות יותר.

התקשרו עכשיו