ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים בחומרים אקולוגיים

מבט חפוז על שלל האזהרות שרשומות על המוצרים לניקוי בייתי עלול לגרום לנו להרגיש כמו במפעל לייצור כימיקלים. חומרי הניקוי נספגים באוויר, בקירות ונדבקים ברהיטים ובבגדים שלנו. חומרים אלו הם אלרגנים שעלולים לעורר מחלות ולהחליש את מערכת החיסון שלנו.

ניקוי שטיחים אקולוגיניתן להקטין את הנזק על ידי שימוש בכפפות אטומות, שימוש במשקפי מגן, אוורור הבית, שימוש בכמות קטנה של חומר ושמירה על החומרים הרחק מהשיג ידם של ילדים. כמובן שמאוד מומלץ להקפיד על הוראות השימוש, אך נקיטת כל הפעולות הללו דורשים תשומת לב והשקעה.

אלטרנטיבות טבעיות לחומרי ניקוי רגילים

אפשרות מעניינת זה להשתמש בחומרים יחסים טבעיים שנמצאים בתוך המזון שלנו. כך למשל ניתן לנקות אסלת שירותים על ידי שימוש בחומץ וסודה לשתייה. הלבנת כביסה ניתן לעשות על ידי הוספת חצי כוס מלח לאבקת הכביסה. כמובן שיש שיטות נוספות ואלו רק דוגמאות. אך לא לכולם יש את הידע והניסיון הרלוונטי.

חומרים אקולוגיים תעשייתיים

חומרים אלו מאפשרים ללקוח להרוויח מכל הכיוונים. גם לקבל מוצר מוגמר שעבר בקרות איכות עם הוראות שימוש מסודרות. מצד שני לקבל מוצר אקולוגי, מתפרק ביולוגית, בטוח לשימוש בסביבתם של ילדים קטנים וכן הסבירות לנזק בריאותי נמוך בהרבה לעומת שימוש בחומרים כימיים. מעבר לכך, מפעלים אלו גם יותר ידידותיים לסביבה, כך למשל במפעלים אקולוגיים כמות מי השופכין נמוכה לעומת מפעלים כימיים.

ניקוי שטיחים בחומרים אקולוגיים

יש לזכור שישנם אנשים שבלילה ישנים על השטיח. ילדים קטנים משחקים, קופצים ורצים על השטיחים. הרבה פעמים אמהות משחקות ומטפלות עם התינוק על השטיח. לכן חשוב במיוחד לנקות את השטיח עם חומרים אקולוגיים

התקשרו עכשיו