ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

עלות ניקוי שטיחים

עלות ניקוי שטיחים היא דבר שמשתנה ביחס לאופי העבודה וכו'. חשוב להבין שכשאנו מדברים על עלות ניקוי שטיחים אנו בעצם מדברים על הזמנת חברות מקצועיות לניקוי ולא על ניקוי הריפוד או השטיח בעצמנו. ישנן חברות ניקוי אשר מציבות מחיר מינימום להזמנה, דרישה זו נובעת מכך שעל מנת להגיע לבית הלקוח יש צורך להשקיע לא רק זמן עבודה אלא גם שינוע של מכשירים משוכללים.

סוגי בדים של שטיחיםחיטוי ועיקור לעומת הוצאת ריחות

עיקור משמעותה מניעת האפשרות העתידית שברהיט יתפתחו חיידקים ונגיפים, אפשרות זו כמובן מחזיקה לתקופה מסוימת. לעומת זאת הוצאת ריחות הוא שירות שמשמעותו רק נטרול ריח מבלי להרוג את החיידקים שעלולים בעתיד להתפתח. העלות של חיטוי ועיקור גבוהה מאשר הוצאת ריחות.

ניקוי יבש לעומת ניקוי רטוב

ניקוי יבש משמעותו ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים ללא שימוש בנוזלים; כמו למשל שימוש בשואב אבק. ניקוי רטוב של רהיטים אלו נחשב ליסודי יותר מכוון שאז נעשה שימוש גם בחומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים. בדרך כלל ניקוי יבש זול יותר מאשר ניקוי רטוב, זאת עקב השימוש בחומרי הניקוי; כמו כן, הניקוי הרטוב ארוך יותר מאשר הניקוי היבש.

מחירי ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מחושב לפי הכמות של המטר המרובע. ניקוי שטיח עבודת יד יקר בערך בעשרים אחוז יותר משטיח מכונה. גופים פרטיים משלמים בדרך כלל שלושים אחוז יותר מאשר מוסדות עסקיים, וזאת מכוון שבעלי עסק הם לקוחות יותר קבועים ויציבים.

למחירון ניקוי שטיחים של אביב

מאמר נוסף על ניקוי ספות באתר שלנו

התקשרו עכשיו