ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים מקצועי לעומת ניקוי שטיחים פרטי

השטיח שלכם זקוק לריענון? הצטברו בו אבק, לכלוך וגם כתמים שלא ניתן להוריד? אם כן, תוכלו למצוא כיום לא מעט חברות המציעות שירותי ניקוי שטיחים, שישמחו לספק לכם את השירות ולהחזיר לכם שטיח נקי וריחני. בעוד שיש כאלה המעדיפים לנקות את השטיח בעצמם בעזרת חומרי ניקוי שונים, אחרים מעדיפים לפנות אל המומחים. מדוע כדאי לנקות שטיחים אצל המקצוענים ולא לנסות זאת לבד או אולי לפנות לחברה שאיננה מנוסה בתחום? הנה כל הסיבות:

  1. בגלל הביטוח – פנייה לחברת ניקוי שטיחים מקצועית מבטיחה לכם כתובת שניתן לפנות אליה במקרה של בעיה או קבלת פיצוי אם נגרם נזק לשטיח. ישנם כאלה המחזיקים ברשותם שטיחים יקרי ערך, שטיחים שמצריכים התייחסות מיוחדת מאד במהלך הניקוי וגם שימוש בחומרים עדינים ובמכשור מתאים. רק חברה מקצועית לניקוי יכולה להציע זאת ורק חברה כזו יודעת כיצד להתמודד עם האתגר מבלי לגרום נזקים מיותרים לשטיח.
  2. שימוש בחומרי ניקוי ובציוד מקצועי – חברה מקצועית מחזיקה ברשותה ציוד מתאים לניקוי שטיחים. ציוד זה מותאם לסוג השטיח ומבצע את הניקיון בצורה קפדנית ויחד עם זאת גם עדינה. לא ניתן לנקות בבית שטיחים באופן עצמאי ולהגיע לאותה רמת ניקיון בלעדי הציוד הזה וגם בלי החומרים המתאימים. גם אם רוצים לחסוך בהוצאות, מוטב שלא לנסות לנקות את השטיח לבד, שכן ניסיון כזה עשוי לגרום נזק שקשה לתקן אחר כך.
  3. לכל שטיח שיטת ניקוי שונה – ישנם סוגים שונים של שטיחים. ישנם שטיחים מצמר טבעי בעוד שאחרים עשויים מחומרים סינטטיים. לכל שטיח שיטת ניקוי שונה ולא תמיד ניתן לעשות זאת באופן עצמאי בבית. חברת ניקוי שטיחים מקצועית יודעת, בזכות הידע והניסיון שצברה, להתאים את שיטת הניקוי לסוג השטיח ולהתייחס לכל הפרמטרים השונים שיש לקחת בחשבון במהלך הניקיון עצמו (גודל השטיח, החומרים שמהם הוא עשוי וכדומה).
  4. בגלל המחיר – רבים בוחרים לפנות לחברות שטיחים שאינן מנוסות בגלל המחיר שהן מציעות או מנסים לנקות את השטיח בעצמם בבית כדי לחסוך בכסף. אולם, דווקא החיסכון הזה עשוי לעלות ביוקר. פנייה לגורם שאיננו מקצועי או ניקוי השטיח באופן עצמאי יכולים לגרום לנזקים לשטיח היקר שמלווה אתכם לא מעט שנים. נזקים רבים לא ניתן לתקן, ואחרים – תיקונם יכול לעלות לכם לא מעט כסף. אפשר למצוא היום חברות רבות המתמחות בתחום, שמציעות את השירות בתעריפים נוחים והוגנים, המתאימים לכל תקציב.

לסיכום

נכון, כולנו רוצים לחסוך כסף, וכמה שיותר, אולם מוטב שלא לנסות לעשות זאת כשמדובר בניקוי שטיחים. הדבר נכון בעיקר כשמדובר בשטיחים יקרי ערך אך גם בשטיחים שמלווים אותנו לאורך שנים. פנייה לחברה מקצועית מבטיחה לכם שטיח ריחני ונקי, ובעיקר – שטיח שחוזר אליכם בשלמותו וללא נזקים מיותרים.

התקשרו עכשיו