ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

הסרה של כתמים מריפודים ומשטיחים

ניקוי מקצועי לשטיחים ולריפודים -הסרת הכתמים הקשים

אפילו עם תחזוקה יום יומית ועם ניקוי חד שבועי, השטיחים והריפודים של הריהוט הביתי זקוקים לניקוי מקצועי אחת לחצי שנה. הדבר נחוץ במיוחד עם מותקנים בבית שטיחים מקיר לקיר, מכיוון שהם צוברים לא רק את הלכלוך ואת האבק, אלא גם סופגים ריחות וכתמים בלתי נראים שעלולים עם הזמן לפגוע במראה השטיח. גם אם בחרתם ריהוט מבד שדוחה כתמים והבטיחו לכם כי אף כתם לא יישאר עליו, לאחר שימוש ממושך, גם ריהוט כזה ידרוש ניקוי מקצועי יסודי.

הסרה של כתמים מריפודים ומשטיחים – כיצד זה מבוצע בפועל?

חברה מקצועית המתמחה בניקוי ריפודים ושטיחים תבצע את הניקוי באמצעות שואב אבק מקצועי שמיועד במיוחד לשם כך ובעזרת חומרי ניקוי איכותיים. מדובר על שואב אבק מיוחד אשר מחדיר את המים המהולים בחומר הניקוי לתוך הריפוד או השטיח באמצעות לחץ גבוהה ולאחר מכן שואב את כל הנוזלים יחד עם הלכלוך. לאחר מכן יידרש כ-24 שעות עד לייבוש סופי של הריהוט או השטיח אשר עברו את הניקוי ובסיומן, תזכו ליהנות מריהוט או שטיח בעל מראה מחודש שישרת אתכם נאמנה עוד זמן ממושך. ניקוי שטיחים
דגשים בשירות
חברות ניקוי המתמחות בניקוי ספות ושטיחים בשיטות המקצועיות מתחייבות להסרה של כל סוגי הכתמים ומציעות גם שירות של תיקון ריפודים. מבחינת השירות, חברות אלה מדגישות את העמידה בלוחות הזמנים ואת השימוש בחומרי הניקוי שאינם פוגעים באוזון ואינם מזיקים לבני האדם האלרגיים לחומרי הניקיון. תהליך ניקוי מהיר שאינו עורך יותר משעה והתוצאות האיכותיות שניתן להשיג באמצעותו, הופכים את שירות ניקוי השטיחים והריפודים לפופולארי ואת התוצאות שלו לבעלות יכולת להשיג מהפך אמיתי בכל הבית. אם הנכם שוקלים רכישת ספה חדשה, הזמינו שירות ניקוי זה שיחזיר את המראה החדש לספה ובכך יחסוך לכם כסף.

הסרת כתמים מריפודים ומשטיחים זה עניין של מקצועיות ושל איכפתיות. כדי גם להצליח בהסרת הכתמים וגם לשמור על השטיחים והריפודים שלכם –כדאי שתזמינו חברה המתמחה בתחום.

התקשרו עכשיו