ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים מקצועי – אומרים שלום לשואב האבק

היום אין דירה שאינה מצויידת בשואב אבק ביתי, כולנו שולפים אותו פעם בשבוע ואוספים בקלילות את כל מה שנדבק אל השטיח בסלון ועשינו את עצמנו כלא רואים. אז בשביל מה, אתם שואלים, נולדו חברות שמטרתן לעשות את אותו הדבר – ניקוי שטיחים? אז זהו, שזה לא אותו דבר. זה כמו להתייחס לטיטוא הבית או חלל העבודה כאילו שטפנו את הרצפה וניקינו אבק.

שטיחים, כידוע, עשויים חומרים שונים. רובם עשויים מטקסטיל מסוגים שונים כגון בדים, חוטים וצמר אשר כולם ידועים כצוברי לכלוך רב. גם אם משתמשים בחומרים דוחי לכלוך ואבק, עדיין עם הזמן הם הולכים ומצטברים בין הפיסות שמרכיבות את המרבד. רק פעילות ניקיון חודרנית ושאיבה במכשירים בעלי עוצמת יניקה רצינית יוכלו לבצע ברצינות ניקוי שטיחים יסודי.

יש שמעדיפים לעבור את הקיץ הלוהט של ישראל על מרצפות חשופות וקרירות. לכאלה זה הזמן הטוב ביותר להיעזר בשירות ניקוי שטיחים. המרבד יטופל כהלכה ויחזור אלינו ארוז היטב לאחסון במחסן עד לימי הסתיו, שבהם נשמח לפרוש אותו טרי, רענן ומחמם אווירה וכפות רגליים. אחסון לזמן ארוך של שטיח חייב להיעשות אחרי ניקוי יסודי באמצעים תעשייתיים ולא ביתיים, כי אחרת – השטיח שתקבלו אחרי כמה חודשים יהיה עמוס קרדיות אבק, נמלים, אבק ומה לא?!

חברות מובילות לניקוי שטיחים

אביב המנקה – ניקוי שטיחים בתל אביב טלפון 1-800-39-5555

שטיחים מקיר לקיר – ואולי בעיקר הם – שבעצם מחליפים באופן קבוע את הרצפה שלנו, מחייבים ניקוי יסודי ועמוק אחת לכמה חודשים, תלוי בפעילות המתרחשת באותו חלל. ניקוי שטיחים רגילים או מקיר לקיר בחדרי ילדים שמועדים לפורענות, או משרדים ומקומות עבודה בהם עובר מספר גדול של אנשים בכל יום הם דוגמאות מעולות לחללים הדורשים יתר תשומת לב. במקרה כזה יציעו החברות השונות את שירותיהם עד הבית. כיום מצוידים המומחים בתחום במכונות המתאימות לפרויקטים כאלה בזמן קצר.

השטיח הנו מוצר רגיש ועדין, ולעתים מספיקה דקה אחת של חוסר זהירות כדי לפגוע במרקם. על כן דאגו לבחור בחברת ניקוי שטיחים מקצועית ורצינית, כזאת שתחזיר לכם שטיח נקי ונעים למגע.

לעמוד הבית  שלנו –  חברת אביב המנקה

https://www.aviv-carpet.co.il/

התקשרו עכשיו