ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

כל מה שתצטרכו אי פעם לדעת על ניקוי שטיחים

מאמר זה יספק לכם את כל מה שתצטרכו אי פעם לדעת על ניקוי שטיחים

להלן טיפים מעולים לניקוי השטיחים בביתכם:

רצוי לשאוב שטיח לפחות פעמיים בשבוע. אפשר לאחר השאיבה לעבור על השטיח עם מטלית לחה (מאוד!) שהוטבלה לפני זה עם נוזל כביסה ביד או מים.
בשום פנים ואופן אל תשתמשו בשואבים חזקים, שואבים אלו עלולים להאיץ את תהליך השחיקה הטבעי שיש בכל שטיח.
הימנעו משאיבתם של הפרנזים בקצותיו של השטיח. שאיבה בקצוות גורמת לפרנזים להיחלש ובמשך הזמן גם להיקרע.
אחת לחודש מומלץ מאוד להפוך את השטיח ולהתחיל לדרוך על גבו, כך ניתן להוציא את כל האבק והלכלוך שהצטברו עליו וזאת ללא כל פגיעה בסיבי השטיח.
כל שלושה חודשים יש להפוך את השטיח לשלושה ימים.
זכרו – אסור בשום פנים ואופן לחבוט בשטיח, לתפוס בקצותיו או לנער אותו על מנת להוציא ממנו חול. החבטות עלולות לגרום לפיצוצים מיקרוסקופיים בגבו של השטיח ודבר זה מוביל לקרעים בסיבי השטיח.
אין להבריש, בשום פנים ואופן, את שיער השטיח וזה מכיוון שהברשה שנעשית בבית היא, מן הסתם, איננה הברשה מקצועית. הברשה שאיננה מקצועית עלולה לגרום לשערות השטיח להיהרס, להיתלש או להידחס.
רבים אינם יודעים זאת אך אסור לחשוף את השטיח לשמש, שמש עלולה להוביל לדהייה של צבעי השטיח, בייחוד אם מדובר על שטיחים סיניים.

ניקוי שטיחים מקצועי -עם חברה המתמחה בשימור השטיחים
אך אם אנו מדברים על ניקוי שטיחים מקצועי – אזי רצוי שכל שטיח יעבור ניקוי שכזה לפחות פעם בשנה או לחילופין אחת לשיעה עשר חודשים לערך.
האם ניתן להרטיב שטיח?

בשום פנים ואופן אסור להרטיב שטיח. במידה ואכן השטיח נרטב, מכל סיבה שזו לא תהיה, חייבים להוביל אותו לייבוש מהיר שלא יעלה על יממה אחת. במידה ואין ברשותכם אפשרות לייבש את השטיח, מומלץ להשתמש במפזר חום. העיקרון החשוב ביותר הוא בעצם לשמור על השטיח שלכם מאוורר וכן גם יבש.

התקשרו עכשיו