ניקוי שטיחים בתל אביב עם אביב המנקה, ניקוי שטיחים במרכז

טיפים לניקוי ריפודי כיסאות וספות


ניקוי ריפודים בכיסאות ובספות

כאשר בוחנים מגוון שטיחים, כיסאות וספות יש כל מיני אלמנטים שיש לבחון. נקודה שאולי אנשים לא תמיד שמים אליה לב, זה מידת המורכבות של ניקוי הרהיט. אלמנט שבמבט שטחי נראה כמו זוטות, אבל נתון זה יכול להיות חשוב במיוחד עבור משפחה ברוכת ילדים.

ניקוי שבועי של השטיח גוזל לא מעט זמן, ויש להוסיף לכך את ההשקעה בחומרי ניקוי. לכן מומלץ לשקול אפשרות לקנות שטיחים יותר קטנים. קניית שטיחים מפלסטיק גם יכול להיות פתרון מעולה, פלסטיק לא סופג לתוכו לכלוך וכך ניתן בקלות לנקותו מבלי להשקיע הרבה כסף וזמן.

לפעמים אנשים מתפתים לקנות כיסאות שמשלבים בתוכם ריפוד ועץ. וזאת על מנת שיהיה בבית כיסאות בעלי מראה איכותי. אך דווקא כיסאות אלו קשים יותר לניקוי. לעתים כיסאות בעלי מאפיינים יותר פשוטים, אמנם נראים פחות מרשימים אך במבט לטווח הרחוק הם פחות יספגו לכלוך והניקוי שלהם יהיה פשוט יותר.

ריפודי ספות מצריכים השקעה קבועה בכדי לשמור על אורך החיים שלהם. מומלץ להקפיד על ניקוי בייתי קבוע ובנוסף לכך כל כמה חודשים לשכור שירותים של אנשי מקצוע לצורך ניקוי הריפוד. ניקוי מקצועי יסיר מהריפוד בקטריות, נבגי עובש ולכלוך שקשה להסיר בניקוי בייתי. ניקוי הריפודים והשטיחים בבית זה דבר חיוני בכדי לשמור על הבריאות ועל מצב רוח טוב.

אביב המנקה – ניקוי ריפודים ושטיחים באחריות ובמקצועיות

התקשרו עכשיו